Diany, Hipolita, Kasjusza 15 sierpnia, 2022 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

10.02.2020

Aktywnie zimą na Piaskach, weekend w Restauracji Plażowej!

Ośrodek Piaski-Szczygliczka tętni życiem cały rok. Kilometry ścieżek pieszo-rowerowych, siłownia zewnętrzna, place zabaw dla najmłodszych, ścieżki edukacyjno-ekologiczne w otoczeniu wody i lasu zachęcają do spędzenia aktywnie czasu zimą. 

  

W każdy "zimowy" weekend zapraszamy do Restauracji Plażowej na smaczne dania kuchni polskiej, pyszne desery i nie tylko! Restauracja otwarta jest w każdy weekend - w sobotę od godz. 12:00 i niedzielę od godz. 11:00.

W Restauracji Plażowej organizujemy imprezy okolicznościowe m.in. komunie, chrzciny, urodziny, spotkania integracyjne, stypy, wesela. Oferujemy także usługi cateringowe dla klientów indywidualnych oraz firm. 

  

Szczegóły pod nr tel.: 691 172 226. Zapraszamy! 

24.01.2020

Ferie zimowe na Piaskach, smaczne obiady w Restauracji Plażowej

Ośrodek Piaski-Szczygliczka tętni życiem cały rok. Kilometry ścieżek pieszo-rowerowych, siłownia zewnętrzna, place zabaw, gry i ścieżki edukacyjno-ekologiczne w otoczeniu jeziora i lasu zachęcają do spędzenia aktywnie czasu zimą. 

Podczas ferii zimowych zapraszamy codziennie do Restauracji Plażowej na smaczne dania kuchni polskiej, pyszne desery i nie tylko!

Godziny otwarcia Restauracji podczas ferii zimowych:

poniedziałek-piątek 11:00-17:00

sobota od godz. 12:00

niedziela od godz. 12:00

Zapraszamy!

21.12.2019

Święta Bożego Narodzenia

26.11.2019

Spotkania wigilijne w Restauracji Plażowej

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej Restauracji:

Oferta wigilijna 2019

25.10.2019

Koniec sezonu 2019 w PARKU PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka

CRK Zieleń i Rekracja Sp. z o.o. informuje, że sezon 2019 w PARKU PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka właśnie się zakończył.

Nasze Olbrzymie Owady wybierają się na zasłużony odpoczynek. Zapraszamy już wiosną 2020 do Parku Olbrzymich Owadów w całkiem nowej odsłonie i z nowymi mieszkańcami!

Atrakcje linowe czekają na zimową konserwację. Dziękujemy tym, którzy zaintersowali się naszymi atrakcjami a tych, którzy jeszcze nas nie odwiedzili serdecznie zapraszamy w przyszłym roku. 

Kolejka turystyczna również przejdzie zimową konserwację.

 

 

W okresie jesienno-zimowym zachęcamy do spacerów na terenie ośrodka. Dla aktywnych do dyspozycji siłownia zewnętrzna, boisko wielofunkcyjne, trasy do nordic walking. Najmłodszych zapraszamy na place zabaw.

Po aktywnie spędzonym czasie zapraszamy do Restauracji Plażowej  na domowe obiady, szarlotkę czy też wino grzane w każdy weekend, w sobotę od godz. 14:00 oraz w niedzielę od godz. 12:00. 

Dziękujemy wszystkim jeszcze raz i zapraszamy ponownie w przyszłym roku!