Diany, Hipolita, Kasjusza 15 sierpnia, 2022 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

20.04.2016

Przygotowania do sezonu w Parku Przygód Piaski-Szczygliczka

Na terenie Parku Przygód Piaski-Szczygliczka trwają intensywne przygotowania do sezonu wiosna-lato 2016. Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. prowadzi szereg inwestycji, trwają także prace porządkowe na całym terenie ośrodka.

Już wkrótce do dyspozycji odwiedzających będą  czekać liczne atrakcje, m.in. atrakcje linowe, w skład których wchodzą cztery trasy parku linowego oraz Wieża Na5ięć.

Z kolei w Parku Olbrzymich Owadów budzą się powoli wszystkie owady.

Wiosną otwarte będzie także boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Ponadto na odwiedzających tych małych i trochę większych czekają ścieżki pieszo-rowerowe, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy wkrótce!

10.02.2016

Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa zapraszają

Ferie zimowe za nami, a ośrodek Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa przyciągają przez cały rok! 

Otoczenie i infrastruktura ośrodka sprzyja uprawianiu sportu i zachęca do zimowych spacerów. Ponadto w każdy zimowy weekend spacerowiczów zaprasza Restauracja Plażowa. W soboty od godz. 13:00, a w niedziele i święta od godz. 12:00, zapraszamy na smaczne dania i posiadówki z grzańcem przy kominku.

W Restauracji można zorganizować spotkania okolicznościowe. Niepowtarzalny klimat drewnianego wnętrza z muzyką w tle, palącym się kominkiem, dodatkowo otoczenie jeziora i lasów zbuduje wyjątkową atmosferę podczas każdej uroczystości. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zrealizować każdą Państwa kulinarną "zachciankę”.

Szczegółowe informacje TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!